google-site-verification=CFZybxqKEKvWR6tPUZOIRm6cPAR8BFl9eXjUxkOaqxU

ANKARA BAHÇE İLAÇLAMA

İletişim Numaraları

05428998254

03122260028

Bahçe İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Geçtiğimiz yıllara göre mevsimlerde ki değişiklikten kaynaklı olarak erken başlayan bahçe ilaçlaması sezonumuz 2022 yılında Mart ayı itibari ile başlamış bulunmaktayız. Bahçelerimiz tüm haşere ve kemirgenler için ortak yaşama alanıdır. Ankara'da ki bahçelerde tecrübelerimizle stabil olmak üzere çok tehlikeli haşere türleri ile mücadelemiz oldu. Atıl durumda yada ot popülasyonunun yüksek olduğu alanlara, komşu bahçelerde ilaçlama uygulaması oldukça hassasiyet istemektedir. Depar Böcek İlaçlama olarak tamamı Çevre ve Ziraat mühendislerinden oluşan uzman ekibimiz saha çalışması yaptıktan sonra ilaçlama türü konusunda sizleri bilgilendirir. İlaçlamayı etkileyen unsurlar oldukça fazladır. örnek vermek gerekirse bahçeyi çocuklar için oyun alanı yada bireyler için dinlenme alanı olarak kullanıyorsak yada canlı hayvanlarımız için birer yaşam alanıysa çok dikkat edilmesi gereken parametreler vardır. Ankara bahçe ilaçlaması yapılırken en doğru yöntem ve ekipmanla yanınızda olmaya çalışacağız.

Bahçe İlaçlaması Ne Zaman Yapılır? Bahçe İlaçlaması Zamanları

Bahçe ilaçlaması için genellikle ilkbahar, sonbahar ve yaz ayları en uygun zamandır. Ancak öğle zamanı ilaçlama yapmak için uygun değildir. Bununla beraber rüzgârlı havalarda ilaçlama yapmak boş yere zaman harcamak anlamına gelir.

Yağmur sonrası veya öncesinde de ilaçlama yapılmamalıdır. Çünkü yağmur suları ilacı içerisine çekecektir. Siz de bahçeyi değil, toprağı ilaçlamış olacaksınız.

Bahçe ilaçlaması yapılırken, bitkilere dokunmak veya koklamak sağlık açısından oldukça zararlıdır. İlaçlama sırasında koruyucu kıyafet kullanılması gerekmektedir.

İlaçlamanın doğru ve kalıcı bir sonuç vermesi için, bahçeye musallat olan böcek türünün net olarak bilinmesi gerekmektedir. Açık alanda ilaçlama yapmak diğer alanlara ilaçlama yapmaktan çok daha zordur.

Bahçelerde En Sık Görülen Haşere Türleri

Bahçeler içerisinde pek çok ağaç ve canlı türlerini barındırmaktadır. Bahçelerde en sık görülen haşere türleri arasında; akrep, mite, kalorifer böceği, sivrisinek, karafatma ve güve bulunmaktadır.

Her türlü alanı sağlığı tehlikeye atmadan ilaçlamak uzmanlık ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Bahçedeki böcekleriniz için profesyonel destek almanız gerekmektedir. Depar Böcek İlaçlama, bahçe ilaçlama pompaları, makinaları, aletleri, maskeleri ile bahçe ilaçlama fiyatları konusunda en uygun teklifi tarafınıza iletmektedir. Bahçenizi sizler için, keyifli ve doğal yaşam alanı haline getiriyoruz.

Bahçe Böcek İlaçlama

Depar | Ankara Böcek ve Fare İlaçlama | Dezenfektan Hizmetleri Ltd.Şti. bahçe böcek ilaçlama firması olarak tamamı Mühendis ekiplerden oluşan çalışma arkadaşlarımız ile hizmet vermekteyiz. Tüm haşere, kemirgen mücadelesi ve dezenfektan uygulamalarında Bayer ürünlerini tercih etmekteyiz. 

Ankara Bahçe İlaçlama

Bahçe İlaçlama firması olarak; toplu yaşam alanlarımız olan apartmanlarımız en çok haşere riskine açık ortamlardır. Haşerelerin çoğalma katsayılarının fazla olması ve binalarımızın üreme/çoğalma açısından en uygun ortamlardandır. Yılda 2 defa bahçe ilaçlaması yaptırarak toplu yaşam alanlarımızı koruma altına almış olursunuz.

Ankara Bahçe İlaçlama Fiyatları

Ankara Bahçe İlaçlama Fiyat çizelgesi ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğüne, ilaçlama yapılacak zararlının türü ve yoğunluğuna göre değişmektedir. Bahçe böcek ilaçlama fiyat bilgilerini İletişim Bilgilerimiz sekmesinden ulaşarak ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Bahçe Haşere İlaçlama

Depar Böcek İlaçlama olarak Ankara'da ki tüm Ev, Apartman, İşyeri, Bina, Bahçe, Villa haşere mücadelesi hizmetini eğitimli çalışma arkadaşlarımız ile vermekteyiz. Ankara Haşere alanında tecrübe kazanmış ekibimiz sizlere en doğru uygulama yöntemini sunmadan önce saha keşif çalışması yapar ve sizin şikayetlerinizi öncelikli olarak değerlendirir.  Ankara Haşere İlaçlama konusunda ücretsiz destek alabilirsiniz.

Bahçe Fare İlaçlama 

Depar Böcek İlaçlama olarak en çok şikayet aldığımız konulardan biride bahçe fare ilaçlaması konusunda olup, genellikle etrafta yerleşim sıklığının az olduğu konutlar ve iş yerleridir. Fareler oldukça akıllı canlılardır. Ankara'da her sene kemirgen kontrolünde aldığımız şikayetler artmaktadır. Şahsi ön görümüz tarla vasfında ki alanların yerleşime açılması ile yaşam alanları azalan ve yaşam alanları ile iç içe oldukları evlerde iş yerlerinde sıklıkla fare şikayeti almaktayız.Unutulmaması gereken konulardan en önemlisi bu canlılar hastalık taşıyan ve oldukça tehlikeli forma bürünen canlılardır. Depar Böcek İlaçlama; Çevre ve Ziraat  Mühendisleri ile Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı Bayer Marka ilaçlarıyla sorunlarınıza kısa sürede kesin çözümler üretmektedir. Mücadelede yem istasyonları içine yerleştirilmiş Sağlık Bakanlığı onaylı pasta ve mum blok formunda yemler kullanılmaktadır. bahçe fare İlaçlama konusunda firmamızdan ücretsiz destek alabiliriniz.

En Uygun İlaçlama Firması

Depar Böcek İlaçlama Firması, tecrübeli Mühendis çalışma arkadaşları ve Dünya'da en çok tercih edilen Bayer Marka Biyosidal ilaçları ile icra ettikleri uygulamalarda zaman ve para kaybını önleyecek, tek seferde maksimum verimi sağlayacak yöntemler ile en uygun ilaçlama firması ünvanını her sene korumaktadır. Bayer Marka İlaçlarımız yerli markalara ve diğer emsallerine göre çok daha yüksek oranda başarı şansı sunmaktadır.Depar Böcek İlaçlama, Ankara'nın en uygun ilaçlama firması olarak hizmet vermektedir. En uygun ilaçlama firması ile iletişime geçerek danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

En İyi Bahçe İlaçlama Firması

Dünyada ki en iyi en pahalı ilacıda kullansanız o ilaçlar yanlış ve tecrübesiz uygulayıcıların ellerinde başarı sağlamak bir kenara dursun, sağlığımız açısından etkisi uzun sürecek olumsuz bir duruma dönüşebilir. Depar Böcek İlaçlama,  en iyi bahçe ilaçlama firmasıdır.

İletişim Numaraları
0542 899 8254
0312 226 0028

Hızlı iletisim
  • 0312 226 0028
  • 0542 899 8254
  • deparilaclama(@)gmail.com
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletisim

Whatsapp Destek

Çevre Mühendisi Kübra

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabiliriz?