google-site-verification=CFZybxqKEKvWR6tPUZOIRm6cPAR8BFl9eXjUxkOaqxU

ANKARA BÖCEK İLAÇLAMA

İletişim Numaraları

05428998254

03122260028

Ev İlaçlama Nasıl Yapılır ?

Öncelikli olarak burda yazanları okuyorsanız ve böcek şikayetiniz varsa geçmiş olsun dileklerimiz ile başlayalım. Merak ettiğiniz bilgilere daha hızlı ve net sonuç almak için iletişim sekmesinden bizlere ulaşmanızı tavsiye ederiz. Depar ilaçlama olarak önceliğimiz her zaman samimi bir şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve çözüm odaklı yaklaşmaktır.

Ankara ev ilaçlama firmamız ile iletişeme geçtikten sonra, evinizdeki haşere problemi hakkında detaylı bilgi istenecektir. Depar Böcek İlaçlama mühendisleri ev ilaçlaması konusunda çözüm yolları arayacaktır.Depar Böcek İlaçlama olarak Ankara böcek ilaçlama konusunda ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Depar Böcek İlaçlama olarak önceliğimiz mutlu müşteri portföyümüzü artırarmaktır.

 Ankara ev ilaçlama uygulamalarının tümünü alanında uzman tamamı Mühendis ekip arkadaşlarımız ve Bayer marka ilaçlarımız ile uygulanmaktadır.
Ankara böcek ilaçlama uygulamalarında Depar Böcek İlaçlama mühendisleri olarak sıvı ilaçlamaların gıdalara temas etmemesi konusunda hassasiyetle yaklaşmaktayız.

1.Kokusuz Sıvı İlaçlama: uygulaması yaparken evinizi terk etmenize gerek yoktur. İlaçlar Kokusuzdur ancak burayı çok dikkatli okumanızı tavsiye ederim; Yapılan uygulamanın daha başarılı olması adına ilaçların; normalde kullanılması gereken miktarının 2 katı kadar fazla kullanıyoruz. Bu da metre kareye düşen ilaç miktarını artırdığı için hafifte olsa bir koku yapabiliyor. İlaçlama yapılan ortamın 1 saat kadar havalandırılması tavsiye edilir. Kedi, Köpek gibi canlı hayvanlar patileri ile ilaçlı ortama temas edebilirler, bu tür canlılar için önlem alınılması gerekmektedir. Kullandığımız biyosidal ilaçlar ile oldukça başarılı sonuçlar almaktayız. Sizde salığınızı ve bütçenizi riske atmayarak Depar İlaçlamanın Uzman Mühendis kadrosundan hizmet alın.

2.Kokulu Sıvı İlaçlama: esnasında mekânda bulunmamanız gerekmektedir. Böcekler genellikle ölürken bile yumurta yaparlar. Bu sebeple böceklerin yuvalarına yani yoğun olduğu yerlerin ilaçlanması gerekmektedir. Sıvı ilaçlama sonra mekânı 30-60 dakika havalandırmanız sağlığınız açısından yararlı olacaktır. Evinizin en az 6 saat boyunca kapalı durması ve 1 hafta ıslak temizlik yapılmaması gerekmektedir. Kuru temizlik, süpürme vs.yapabilirsiniz.

İlaçların evde bulunan bebek veya hayvanlara zarar vermemesi için bazı önlemlerin alınması gerekmektedir. Daha fazla bilgi almak için 0312 226 0028 arayabilir yada https://www.deparilaclama.com/sss göz atabilirsiniz.

3.Jel ilaçlama;. Ev ve İş yerlerinde çok sık kullanılan bir yöntemdir. Örnek vermek gerekirse dışarı çıkamayacak kadar hasta yada yaşlı kişilerin bulunduğu ortam ile yeni doğmuş bebekler için ilaçlamadan etkilenmesinler diye en çok kullanılan yöntemdir.Genellikle jel ilaçlama mekânın çeşitli alanlarına uygulanmaktadır. Jel ile ilaçlanan mekânda gezen böcekler, yuvasına dönerek ölür. Diğer böcekler ise ölen haşereyi yiyerek ölürler. Bu şekilde zincirleme olarak bütün böcekler ölürler. Kokusuz İlaçlama yapılırken Mutfak ve Banyo  gibi böcek potansiyelinin yoğun olduğu yerlere  jel uygulama yapılmaktadır. Bu uygulama için ekstra bir ücret talep etmeyen tek firmayız. 

İletişim Numaraları

05428998254

03122260028

Hızlı iletisim
  • 0312 226 0028
  • 0542 899 8254
  • deparilaclama(@)gmail.com
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletisim

Whatsapp Destek

Çevre Mühendisi Kübra

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabiliriz?