google-site-verification=CFZybxqKEKvWR6tPUZOIRm6cPAR8BFl9eXjUxkOaqxU

ANKARA FARE İLAÇLAMA

İletişim Numaraları

05428998254

03122260028

%100 Etkili ve Garantili Fare İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Fareler Şubat ayı itibari ile 2022'nin ilk yavrulama dönemlerine girdiler. Kış aylarında dışarda saklanma ve yaşama alanları azalan fareler iç güdüsel olarak barınma ve saklanma alanı olarak kapalı alanlara kaçmaktadırlar. Bilinenin aksine fare sorunu kış aylarında daha fazla olmaktadır. Bunun nedeni bahar ve yaz aylarında tarla,arazi, kanalizasyon gibi yapılarda rahatlıkla saklanan gizlenen fareler kış aylarında yavrularını sıcak alanlarda dünyaya getirmek için kapalı alanları tercih etmektedirler.

Depar Ankara fare İlaçlama firması olarak; Özel tasarım fare istasyonları ile mükemmel sonuçları sizde deneyin. Bayer çözüm ortaklığı ve Depar İlaçlama tecrübesi ile fare sorunundan tamamen kurtulun. Kesin ve garanti çözüm için her fare türüne özgü ayrı ayrı özellikte üretilmiş İlaçlarımız ve özel tasarım fare istasyonlarımız ile %100 etki ile sorunlarınızı çözüyoruz.

Ankara fare ilaçlama firması; olarak en çok şikayet aldığımız konulardan biride Ankara fare ilaçlama konusunda olup, genellikle etrafta yerleşim sıklığının az olduğu konutlar ve iş yerleridir. Ankara fare ilaçlama oldukça yüksek uzmanlık gerektirir; Fareler oldukça akıllı canlılardır. Ankara'da her sene kemirgen kontrolünde aldığımız şikayetler artmaktadır. Şahsi ön görümüz tarla vasfında ki alanların yerleşime açılması ile yaşam alanları azalan ve yaşam alanları ile iç içe oldukları evlerde iş yerlerinde sıklıkla fare şikayeti almaktayız.Unutulmaması gereken konulardan en önemlisi bu canlılar hastalık taşıyan ve oldukça tehlikeli forma bürünen canlılardır. Yeni yada eski binaların hepsinde görülebilecek bir sorundur. Depar Böcek İlaçlama; Çevre ve Ziraat  Mühendisleri ile Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı Bayer Marka ilaçlarıyla sorunlarınıza kısa sürede kesin çözümler üretmektedir. Mücadelede yem istasyonları içine yerleştirilmiş Sağlık Bakanlığı onaylı pasta ve mum blok formunda yemler, yapışkan traplar ve çeşitli kapan modelleri kullanılmaktadır. Fare sorunundan kurtulmak için Ankara'nın en iyi fare ilaçlama firması olan Depar Böcek İlaçlama firması ile hemen iletişime geçin.

Farelerin Özellikleri

 1. Büyüklükleri 3 cm ila 45 cm arasında değişebilmektedir. Elastiki bir vücut yapısına sahip olmaları nedeniyle boyutları ne kadar büyük olursa olsun her türlü dar alandan kolaylıkla geçebilmektedirler.
 2. Hızlı bir üreme yapısına sahiptirler ve bulundukları alanda kısa sürede istila durumu oluşturabilirler.
 3. Ot, tahıl, kök, meyve ve insanların yemekte olduğu her türlü besin maddesini tüketebilirler. Ayrıca eşyaları kemirme özellikleri de bulunmaktadır. Bu nedenle bulundukları alanlarda ciddi tahribatlara yol açabilirler.
 4. Ev faresi, çatı faresi, tarla faresi, lağım faresi, pamuk faresi gibi farklı yapı ve özelliklere sahip birçok türü bulunmaktadır. Bu türlerden bazıları açık alanlarda yaşarken bazıları ise kapalı alanlarda yaşamlarını sürdürmektedir.
 5. Yaşamlarını sürdürdükleri kanalizasyon, lağım gibi alanlardan topladıkları ve kendi bünyelerinde barındırdıkları bakteri ve mikropları dolaştıkları her alana rahatlıkla yaymakta ve arkalarında iz bırakmaktadır.
 6. Etrafa yaymış oldukları bakteri ve mikroplar kolay bir şekilde ortadan yok olmadığından insan sağlığı üzerinde ciddi boyutlarda problemlerin oluşmasına neden olurlar.
 7. Yoğun bir nüfusa sahip olmaları ve hızlı bir şekilde üremeleri nedeniyle kişisel yöntem ve metotlarla imha edilemezler. Bu yüzden fare ilaçlama hizmeti veren firmaların sağlayacağı teknik desteğe ihtiyaç duyulmaktadır.

Fare İlaçlama Yöntemleri

Fare istasyonları geniş alanlarda meydana gelen yoğun fare istilalarının ortadan kaldırılması için tercih edilmekte olan etkili fare ilaçlama yöntemlerinden biridir. Açık ya da kapalı her türlü alanda kullanılabilir. Fare istasyonları, diğer canlıların ilaçtan etkilenmemesi ve ilacın dış etkenlere karşı korunması için özel olarak tasarlanmış aparatlardır. Sadece farelerin geçebileceği bir şekilde tasarlanmış olan istasyonlarda bulunan ilaçlar, fareleri kısa süre içerisinde bulunduğu ortamdan uzaklaştırarak, problemi kalıcı olarak ortadan kaldırmaktadır.

Fare Nasıl Yok Edilir?

 • Uygulama öncesi hazırlık gerektirir.
 • Ev içerisinde bulunan farenin ilaçlanmadan evden ayrılması engellensin diye kapılar, borular kapatılmalı kaçması engellenmelidir,
 • Modern fare istasyonları da belirli noktalara yerleştirilir ve farenin bu alana gelmesi beklenir,
 • Zehri yiyen fare de su içme isteği meydana gelir.
 • Fare su bulmak için su kaynağına yönelir, muhtemelen kanalizyona
 • Su içtiği an zehrin etkisiyle karaciğeri patlar ve ölüm gerçekleşir. 
 • İlaçlarımız kurutma özelliklidir her hangi bir ölü fare kokusu oluşturmaz.

DEPAR İLAÇLAMA SADECE BAYER MARKA ÜRÜNLERİ KULLANMAKTADIR. ANKARA FARE İLAÇLAMA

İletişim Numaraları

05428998254

03122260028

Hızlı iletisim
 • 0312 226 0028
 • 0542 899 8254
 • deparilaclama(@)gmail.com
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletisim

Whatsapp Destek

Çevre Mühendisi Kübra

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabiliriz?