google-site-verification=CFZybxqKEKvWR6tPUZOIRm6cPAR8BFl9eXjUxkOaqxU

ANKARA İŞYERİ İLAÇLAMA

İletişim Numaraları

05428998254

03122260028

Etkili ve Garantili İşyeri İlaçlaması Nasıl Yapılmaktadır?

Böcekler, çeşitli renklerde ve büyüklükteki canlılardır. Bu canlılar genellikle yiyecek atıkları ile beslenmektedir. Böcekler yemek kokuları ile cezp edilir. İşyerlerinizi işgal eden ve huzurunuzu kaçıran bu canlılardan kurtulmak için düzenli olarak işyeri ilaçlaması yaptırmanız gerekmektedir. Bu sebepten bir iş yeri ilaçlama zorunluluğu bulunmaktadır. 

İşyeri ilaçlaması, Depar Böcek İlaçlama bünyesinde çalışan Mühendis ekip arkadaşları tarafından yapılarak, sizlere kalıcı çözüm sunmaktadır. İşyerlerinde sizlerin huzurunu kaçırmadan ve larvalarını bırakmalarına müsaade etmeden kısa sürede bu tür böcekleri kalıcı olarak ortadan kaldırıyoruz.

İşyerlerinin büyük veya küçük olması böcekler için pek önemli değildir. Çünkü onlar yerleştikleri mekanlarda çok hızlı bir şekilde üreyebilmektedir. Bu sebeple sorunu fark ettiğiniz anda profesyonel firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

İşyeri İlaçlama Sırasında Neler Yapılır?

Kullanılan ilaçlar lekesiz ve kokusuzdur. İşyeri ilaçlaması esnasında, hiçbir eşyanın da ortadan kaldırılmasına gerek yoktur.

Kokusuz Sıvı İlaçlama: Mühendis ekip arkadaşlarımız  uygulama yaparken iş yerinizi terk etmenize gerek yoktur. Günün herhangi bir saatinde hatta çalışırken bile uygulanabilir.

Kokulu Sıvı İlaçlama: ilaçlama esnasında mekânda bulunmamanız gerekmektedir. Sıvı ilaçlama en çok tercih edilen yöntemdir. Çünkü kısa sürede sonuç vermektedir. Böcekler genellikle ölürken bile yumurta yaparlar. Bu sebeple böceklerin yuvalarına yani yoğun olduğu yerlerin ilaçlanması gerekmektedir. Sıvı ilaçlama sonra mekânı havalandırmanız sağlığınız açısından yararlı olacaktır.

Jel: Genellikle jel ilaçlama mekânın çeşitli alanlarına uygulanmaktadır. Jel ile ilaçlanan mekânda gezen böcekler, yuvasına dönerek ölür. Diğer böcekler ise bu ölü böceği yiyerek zehirlenir ve ölürler. Bu şekilde zincirleme olarak bütün böcekler zehirlenerek ölürler. Kokusuz Sıvı İlaçlama yapılırken mutfak dolapları çekmeceler vb böcek potansiyeli olan yerlere jel uygulaması ücretsiz olarak yapılır.

İşyeri İlaçlama Sonrası

Temizliğine dikkat etmelisiniz. İşyeri temizliği en az ev temizliği kadar önemli bir konudur. Temizliğe dikkat edilmezse haşere ve böcekler tekrar ortaya çıkabilir. İlaçlama sonrasında mekânda ciddi bir temizlik yapılması gerekmektedir. Ölen haşereler mekânda bakterilerin ve mikropların artmasına neden olabilir. Eğer işyerlerindeki böceklerin temizliği için Kokulu Sıvı İlaçlama uygulattıysanız en az 1 hafta boyunca ıslak temizlik yapmamanız gerekmektedir. Kuru temizlik yapabilirsiniz.

İletişim Numaraları

05428998254

03122260028

Hızlı iletisim
  • 0312 226 0028
  • 0542 899 8254
  • deparilaclama(@)gmail.com
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletisim

Whatsapp Destek

Çevre Mühendisi Kübra

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabiliriz?