google-site-verification=CFZybxqKEKvWR6tPUZOIRm6cPAR8BFl9eXjUxkOaqxU

ANKARA TAHTA KURUSU İLAÇLAMA

İletişim Numaraları

05428998254

03122260028

ANKARA TAHTA KURUSU İLAÇLAMA

Depar Böcek İlaçlama olarak tarafımıza, müşterilerimizden gelen en sık şikayetlerden biriside Tahta Kurusu ısırığı şikayetleridir. Tahta Kurusu oldukça sinsi bir canlıdır, gece bulunduğu ortamda sessizlik oluşması sonucu yuvasından çıkarak, beslenme amaçlı insanları ısırmaktadır. Tahta Kurusu ısırığı ile Pire ısırığı arasında ki en büyük fark Tahta Kurusu ısırıklarında mesafe oldukça fazla ve dağınık bir şekildedir. Pire ısırığında ise simetrik ve mesafeler oldukça yakındır.

Ankara tahta kurusu ilaçlama firması olarak; Tahta Kurusu''nun evlerde görülme nedenleri; Otel, Misafirhane vb. yerlerde kullanılan gardıropları, Köy yada Bahçe evinden getirilen eşyalar, Yeni alınan mobilyalar, Ev taşınması esnasında nakliye aracı, Uzun zamandır kullanılmayan bir ev yada iş yerinin kiralanması durumunda sizlerde de Tahta Kurusu şikayeti oluşabilir.

Tüm haşere sorunlarınız için Ankara böcek ilaçlama firması olarak hemen arayabilirsiniz. Depar Böcek ilaçlama profesyonel olarak ilaçlama hizmeti vermektedir. Dünya Sağlık örgütü ve Sağlık Bakanlığı kriterlerine uygun olarak ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlarımız sadece hedef zararlıya zarar vermektedir. Ankara böcek ilaçlama firması olarak bir çok ruhsatsız firma bulunmaktadır. Bu firmalar hem sağlığınızı hemde paranızı tehlikeye atmaktadır. En uygun fiyatlarla ilaçlama hizmeti almak yada soru ve sorunlarınız için ankara böcek ilaçlama firmamızdan ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. 

İletişim Numaraları

05428998254

03122260028

   Depar Böcek İlaçlama - Tahta Kurusu ısırığı - Pire Isırığı - Ankara Böcek İlaçlamaAnkara Tahta Kurusu İlaçlama

Hızlı iletisim
  • 0312 226 0028
  • 0542 899 8254
  • deparilaclama(@)gmail.com
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletisim

Whatsapp Destek

Çevre Mühendisi Kübra

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabiliriz?